ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ УТОЧНЮЙТЕ БУДЬ ЛАСКА ВСІ ПОДРОБИЦІ!!!!
НАКЛАДЕНИМ ПЛАТЕЖЕМ ПО ПЕРЕДОПЛАТІ !!!
САМОВИВОЗУ НЕМАЄ, ДОСТАВКА ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ!!!
ЧЕКАТИ ЗАМОВЛЕННЯ ДО 7 ДНІВ!!!
Ліжечко зростає з Вашим малюком з 0 до 5 років. Кругла ліжечко схожа на маленьке затишне гніздечко, зручне і безпечне.
1. Кругла ліжко - люлька 72×72см, від 0 до 6 міс 2. Овальна ліжечко 124×72 см Від 6 місяців до 5 років
Розмір транспортується коробки 0.77х0.57х0.37, Вага-27кг.
В комплект входить:
1. Ліжечко-трансформер:
- 1-я ступінь - кругла колиска з самого народження
- 2-я ступінь пеленальний столик
- 3-я ступінь - овальна ліжечко
- 4-я ступінь - диванчик
- 5-я ступінь - манеж
- 6-я ступінь 2 крісла
- 7-я щабель і столик
Переваги:
Легко трансформується в колиску для новонароджених, повноцінне ліжечко, манеж, диван і два комфортних крісла;
3 положення по висоті
Зроблена з екологічно чистих і міцних матеріалів - масиву бука.
Вистоїть під натиском прорезающихся зубів;
Наявність оптимальної природної вентиляції;
Кругла форма маленької колиски нагадує новонародженому мамин животик, маляті буде дуже затишно і комфортно, як би він не повертався.
Деревина оброблена за спеціальною технологією без можливості нанесення шкоди дитині.
Усі фарби на водній основі, є екологічними.
Фарбування лак утворює поверхню, яка відповідає вимогам норми , що є рекомендацією до його застосування для покриття меблів та іграшок.
Володіє високою механічною стійкістю.
| Комплектація | |
|---|---|
| Пеленальний столик | Так |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Блокування механізму хитання | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Дно ліжечка | ДСП |
| Тип механізму хитання | маятниковий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Білий, Бежевий |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Коліщата | Так |
| Матеріал фасаду | Натуральне дерево |
| Рівні регулювання висоти ложі | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Тип ліжечка | Ліжечко-трансформер |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 50 см |
| Довжина спального місця | 120 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Так |
| Блокування механізму гойдання | Так |
| Сповивальний столик | Так |
- Ціна: 7 499 ₴










