ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ УТОЧНЮЙТЕ БУДЬ ЛАСКА ВСІ ПОДРОБИЦІ!!!!
НАЛОЖЕННИЙ ПЛАТІЖ ПО ПЕРЕДОПЛАТІ!!!
ЧЕКАТИ ЗАМОВЛЕННЯ ДО 7ДНІВ!!!
Супер Пропозиція!!! :
Набір: Ліжечко з матрацом трансформером + МАЯТНИК У ПОДАРУНОК
Набір: Ліжечко і 2 матраци цілісних (круглий та овал) +МАЯТНИК У ПОДАРУНОК
Ліжечко росте з Вашим малюком з 0 і до 5 років.
Кругле ліжечко схоже на маленьке затишне гніздечко, зручне та безпечне.
1. Кругле ліжечко-колиска 72×72см, від 0 до 6 міс
2. Овальне ліжечко 124×72 см Від 6 місяців до 5 років
В комплект входить:
1. Ліжечко-трансформер:
- 1-й ступінь - кругла колиска від народження
- 2-й ступінь пеленальний столик
- 3-й ступінь - овальне ліжечко
- 4-й ступінь - диван
- 5-й ступінь - манеж
- 6-й ступінь 2 крісла
- 7-й ступінь та столик
Легко трансформується в колиску для новонароджених, повноцінне ліжечко, манеж, диван та два комфортні крісла; 3 положення за висотою
Зроблена з екологічно чистих та міцних матеріалів – масиву ясенябука.
Вистоїть під натиском зубів, що прорізаються;
наявність оптимальної природної вентиляції;
Кругла форма маленької колиски нагадує новонародженому мамин животик, малюкові буде дуже затишно і комфортно, як би він не повертався.
Деревина оброблена за спеціальною технологією без можливості нанесення шкоди дитині. Усі фарби на водній основі, є екологічними. Фарбування лак утворює поверхню, яка відповідає вимогам норми , що є рекомендацією до його застосування для покриття меблів та іграшок. Володіє високою механічною стійкістю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму хитання | маятниковий |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Дно ліжечка | ДСП |
| Матеріал фасаду | Натуральне дерево |
| Рівні регулювання висоти ложі | 3 |
| Блокування механізму хитання | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Коліщата | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Білий, Бежевий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 70 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Висота спального місця | 50 см |
| Комплектація | |
| Пеленальний столик | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Так |
| Блокування механізму гойдання | Так |
| Сповивальний столик | Так |
- Ціна: 7 499 ₴









