НАЛОЖЕННИЙ ПЛАТІЖ ПО ПРЕДОПЛАТІ!
САМОВИВОЗУ НЕМАЄ!
ВІДПРАВЛЯЄМО В РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ НОВОЮ ПОШТОЮ від 360 ГРН!!!!
ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ УТОЧНЮЙТЕ БУДЬ ЛАСКА НАЯВНІСТЬ!!!!
БЕЗУМОВНИЙ ХІТ ПРОДАЖУ!!!
Основні характеристики:
Дана модель відмінно підходить під будь-який інтер'єр
Широкий вибір колірної гами
Сучасний дизайн
- Ви можете вибрати колір на будь-який смак (завжди в наявності 20 кольорів).
- Матеріал: ламіноване ДСП kronospan товщиною 16 мм
- Торці деталей захищені пластиковою кромкою товщиною 0,5 мм
- містка тумба з 4 шухлядами
- Виконаний без ручок
- На ящиках встановлені телескопічні направляючі.
- Розмір (ВхШхГ): 90х80х43 див.
- Вага комода 44 кг
Можна зробити будь-який колір ( у фотографіях є палітра)
ПРИ ЗАМОВЛЕННІ УТОЧНЮЙТЕ НАЯВНІСТЬ!!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП покрита пластиком |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 80 мм |
| Глибина комода | 45 мм |
| Висота комода | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 680 ₴




