САМОВИВОЗА НЕМАЄ!
ДОСТАВКА ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ !!
Є НАЛОЖЕННИЙ ПЛАТІЖ ПО ПРЕДОПЛАТІ!
ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ УТОЧНЮЙТЕ БУДЬ ЛАСКА НАЯВНІСТЬ!!!!
Нова модель комода з відкидним пеленальним столиком та 4 ящиками для зберігання дитячих речей, підгузків та дитячої косметики.
Незамінні меблі у дитячій кімнаті.
Також пеленальну основу можна зняти, а отвори закрити заглушками.
Основні характеристики:
Верхня панель комода та обмежувальна стінка не має гострих кутів для безпеки мами та малюка
Ви можете вибрати колір на будь-який смак (завжди в наявності 20 кольорів).
Матеріал: ламіноване ДСП kronospan товщиною 16 мм.
Торці деталей захищені пластиковою кромкою завтовшки 0,5мм.
4 ящиків для білизни та іграшок.
Виконаний без ручок
На ящиках встановлюються телескопісечні напрямні.
Розмір (ВхШхГ): 98х80х43 см.
Розмір пеленального столика 74*74
Вага комода 44кг
Можна зробити будь-який колір (у фотографіях є палітра)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація пеленатором | Так |
| Опори комода | ніжки |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Пеленатор | ДСП ламінована |
| Комплектація | |
| Матрацик для сповивання | Ні |
| Ванночка для купання | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Ширина комода | 800 мм |
| Глибина комода | 430 мм |
| Висота комода | 980 мм |
- Ціна: 3 750 ₴









