ПОРОЖУЙСТА ПЕРЕД ЗАКАЗОКОМ ПОТОЧНІТЬ НАЛИЧІ!!!
САМОВЫВОЗА НЕТ!!!
ВІДПРЯМАННЯ ПО ВСІЙ УКРАЇНЕ НОВИЙ ПОЧТИЙ ПО ПОПЕРЕДЖЕННЯ 200 ГРН!!!
Новинка!
Наш письмовий стіл лаконічного дизайну підійде до будь-якого інтер'єру вашого кабінету, дитячої кімнати та офісу.
Сучасний зовнішній вигляд і гарна палітра кольорів підійде на будь-який смак))
Письмовий стіл без ручок на телескопічних напрямних Дуб сонома + білий
Ширина 53 см.
Довжина 125 см.
Висота 75 см.
Внутрішній розмір ящика 38*31*9 см.
Відстань між ящиками 18 см.
Матеріал: плита ЛДСП Swisspan 16 mm., ХДФ, крайка ПВХ (пластик), напрямні телескопічні.
Комод у розібраному стані, у фабричному пакованні, з усіма отворами під кріплення й детальною покроковою інструкцією зі збирання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 125 мм |
| Глибина | 53 мм |
| Висота | 75 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴


