УТОЧНЮЙТЕ БУДЬ ЛАСКА НАЯВНІСТЬ ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ!
САМОВИВОЗА В КИЄВІ НЕМАЄ!
НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ!
РОЗМІРИ:
Висота 80 см.
Ширина 80 див.
Глибина 35 див.
Матеріал: ЛДСП 16 мм. Swisspan, край ПВХ 0,6 мм. (пластик), ХДФ 3 мм.
ТЕЛЕСКОПІЧНІ НАПРАВЛЯЮЩІ
Комод доставляється в розібраному вигляді, у фабричній упаковці, є покрокова інструкція зі збирання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Висота комода | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴





