ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ УТОЧНЮЙТЕ БУДЬ ЛАСКА ВСІ ПОДРОБИЦІ!!!!
НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ ПО ПЕРЕДОПЛАТІ 500 ГРН!!!
САМОВИВОЗУ НЕМАЄ, ДОСТАВКА ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ!!!
ЧЕКАТИ ЗАМОВЛЕННЯ ДО 7 ДНІВ!!!
Набір: Ліжечко з колесами і з матрацом трансформером + МАЯТНИК В ПОДАРУНОК
Набор:Ліжечко з колесами і 2 суцільних матраса +МАЯТНИК В ПОДАРУНОК
Кроватка растет с Вашим малышом с 0 и до 5лет. Круглая кроватка похожа на маленькое уютное гнездышко, удобное и безопасное.
1. Круглая кроватка- люлька 72×72см, от 0 до 6 мес 2. Овальная кроватка 124×72 см От 6 месяцев до 5 лет
В комплект входит:
1. Кроватка-трансформер:
- 1-я ступень - круглая колыбелька с самого рождения
- 2-я ступень пеленальный столик
- 3-я ступень - овальная кроватка
- 4-я ступень - диванчик
- 5-я ступень - манеж
- 6-я ступень 2 кресла
- 7-я ступень и столик
Преимущества:
Легко трансформується в колиску для новонароджених, повноцінну ліжечко, манеж, диван і два комфортних крісла; 3 положення по висоті Зроблена з екологічно чистих і міцних матеріалів - масиву бука.
Вистоїть під натиском прорезающихся зубів;
Наявність оптимальної природної вентиляції;
Кругла форма маленької колиски нагадує новонародженому мамин животик, маляті буде дуже затишно і комфортно, як би він не повертався.
Деревина оброблена за спеціальною технологією без нанесення шкоди дитині. Всі фарби на водній основі є екологічними. Фарбування лак утворює поверхню, що відповідає вимогам норми, що є рекомендацією для його застосування для покриття дитячих меблів та іграшок. Має високу механічну стійкість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжечка | Ліжечко-трансформер |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал фасаду | Натуральне дерево |
| Дно ліжечка | ДСП |
| Тип механізму хитання | маятниковий |
| Комплектація матрацом | Так |
| Рівні регулювання висоти ложі | 3 |
| Коліщата | Так |
| Блокування механізму хитання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Білий, Венге |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 120 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Висота спального місця | 50 см |
- Ціна: 7 499 ₴








