Новинка
Наша нова модель комоду виготовлена в сучасному та стильному дизайні.
Даний колір чудово доповнить Ваш інтер'єр
Комод незамінний та практичний у кожному домі, офісі, та на роботі.
Висота 800 мм.
Ширина 700 мм.
Глибина 415 мм.
ЛДСП 16 мм.
SWISS KRONO, кромкований ПВХ 0,5 мм. (пластик), ДВП 2,5 мм., телескопічні направляючі,
металеві ручки
Всі комоди в розібраному стані, просвердлені (з отворами під кріплення), у фабричній упаковці з фурнітурою та з усіма кріпленнями, та детальною, покроковою інструкцією для зборки, за допомогою якої Ви самі зможете зробити монтаж меблів !
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 70 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Висота комода | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴










