БУДЬ-ЛАСКА ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ УТОЧНЮЙТЕ НАЯВНІСТЬ!!!
САМОВИВОЗУ НЕМАЄ!!!
ВІДПРАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ НОВОЮ ПОШТОЮ ПО ПЕРЕДОПЛАТІ 400-500 ГРН!!!
Комод "Oльвія" на 8 ящиків
Розміри: Ш 1300/В 850/Г 370
Доступний в інших кольорах:
- Білий
- Дуб Венге магія
- Дуб Аппалачі/Німфеа Альба
Стильний та ергономічний комод виконий в сучасному стилі відмінно впишеться в будь-який інтерєр!
Ящики комода відкриваються за фасад без ручок!
Заводська якість обробки деталей - верстатне сверління!
Матеріал:
-ЛДСП 16 мм. SwissKrono (це якісний та економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку);
-крайка ПВХ (пластик) 0,6 мм. Polkemic (Польша);
-Якісна фурнітура: телескопічні направляючі повного висува!
❗️Відправка та доставка комодів по всій Україні у розібраному вигляді, у фабричній упаковці
Виріб повністю підготовлений до складання - всі технічні отвори просвердлені!
В упаковці Ви знайдете детальну інструкцію для складання та всю необхідну фурнітуру, завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливих труднощів.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 8 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Виробник | Polkemic |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 130 см |
| Глибина комода | 37 см |
| Висота комода | 85 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 4 999 ₴











