САМОВИВОЗУ НЕМАЄ!
ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ПО ПРЕДОПЛАТІ
ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ УТОЧНЮЙТЕ БУДЬ ЛАСКА НАЯВНІСТЬ!!!!
!!! БЕЗУМОВНИЙ ХІТ ПРОДАЖУ!!!
Основні характеристики:
Дана модель відмінно підходить під будь-який інтер'єр
Широкий вибір колірної гами
- Ви можете вибрати колір на будь-який смак (завжди в наявності 20 кольорів).
- Матеріал: ламіноване ДСП kronospan товщиною 16 мм
- Торці деталей захищені пластиковою кромкою
- 4 ящиків для білизни та іграшок.
- Виконаний без ручок
- На ящиках встановлюються на телескопічні направляючі.
- Розмір (ВхШхГ): 90х80х43
- Вага комода 44 кг
Можна зробити будь-який колір ( у фотографіях є палітра)
Характеристики
| Габаритні розміри комода | |
|---|---|
| Ширина комода | 800 см |
| Глибина комода | 430 см |
| Висота комода | 90 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація пеленатором | True |
| Підлога | Унісекс |
| Вага | 45.0 |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Пеленатор | ДСП ламінована |
| Опори комода | ніжки |
| Комплектація | |
| Ванночка для купання | False |
| Матрацик для сповивання | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴









