ВІДПРАВЛЯЄМО НОВОЮ ПОШТОЮ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
НАЛОЖЕННИЙ ПЛАТІЖ ПО ПЕРЕДОПЛАТІ!
ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ УТОЧНЮЙТЕ НАЯВНІСТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!!
Комод пеленальні модель «Кватро 80» в кольорі Білий:
- Найпопулярніша модель
- Стильний дизайн та найкраща ціна!
- Матеріал виготовлення ДСП
- Пластикова Кромка
- Телескопічні направляючі
- 4 ящики
- Розміри 800*430*940 мм
ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ!
НАЯВНІСТЬ УТОЧНЮЙТЕ БУДЬ ЛАСКА!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП покрита пластиком |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 70 мм |
| Глибина комода | 43 мм |
| Висота комода | 94 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 680 ₴






