
Стелаж для дому, полиця для книг і іграшок, роздільник кімнати на 25 комірок, книжкова шафа M-4
4 299 ₴
- В наявності
- Код: M-4
+380 (96) 458-93-55
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стелаж для дому, полиця для книг та іграшок,
роздільник кімнати на 25 комірок, книжкова шафа M-4
Етажерка для книг та декору на 25 комірок, великий стелаж з просторими полицями.
Полиця відмінно підійде для зонування приміщення.
Можна використовувати в вітальні, передпокої, офісі, а також в дитячій кімнаті для зберігання іграшок.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1776 / В 1776 / Г 300 мм
Розмір комірки:
Ш 336 / В 336 / Г 300 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага: 69 кг
Стелаж упакований у три пачки:
1.1860*360*75мм
2.1860*360*75мм
3.1860*360*75мм
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VAYS |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 69 кг |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 1776 мм |
| Глибина шафи | 300 мм |
| Ширина шафи | 1776 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴





