Стелаж полиця для книг та іграшок, розділювач кімнати на 15 комірок, книжкова шафа M-5

Етажерка на 15 комірок практична і декоративна книжкова полиця з просторими відсіками.
Полку відмінно підійде як для вітальні, передпокою, так і для офісу.
Також її можна використовувати для зонування приміщення і в дитячій кімнаті для зберігання іграшок.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1776 / 1776 / Г 300 мм
Розмір комірки :
Ш 336 / 336 / Г 300 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага: 46 кг
Полку упакованая в дві пачки:
1 - 1850*380*70 мм
2 - 1850*380*70 мм
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VAYS |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх полиць | 15 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Висота полиці | 1776 мм |
| Глибина полиці | 300 мм |
| Ширина (довжина) полиці | 1776 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1776 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Ширина стелажа | 1776 мм |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 1776 мм |
| Глибина шафи | 300 мм |
| Ширина шафи | 1776 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴






