Навісна полиця для книг та декору M-11

Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1000 / В 600 / Г 180 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Дуб Сонома \ Білий, Бетон \ Білий,
Венге Темний \ Білий, Антрацит \ Білий









Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VAYS |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴











