Полиця для книг та декору, стелаж на 5 полиць D-6

Етажерка для книг та декору в сучасному стилі.
Переваги стелажу:
-Полиці з просторими відсіками
-Поверхня, що легко очищається.
-Може використовуватись як роздільник приміщення
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 600 / В 1781 / Г 300 мм
Вага: 27 кг
Розмір упаковки:
1. 182*45*37 см
2. 68*36*11 см
Доступний для замовлення у семи кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Дуб Сонома \ Білий, Бетон \ Білий,
Венге Темний \ Білий, Антрацит \ Білий









Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VAYS |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 27 кг |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1781 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴










