ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ
Є НАЛОЖЕННИЙ ПЛАТІЖ ПО ПРЕДОПЛАТІ НА РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК ФОП !
ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ УТОЧНЮЙТЕ БУДЬ ЛАСКА НАЯВНІСТЬ!!!!
БЕЗУМОВНИЙ ХІТ ПРОДАЖІВ!!!
МОЖЕ БУТИ КОМОД БЕЗ ПЕЛЕНАТОРА - 700 ГРН
Основні характеристики:
Ця модель відмінно підходить під будь-який інтер'єр.
Матеріал: ламіноване ДСП kronospan товщиною 16 мм.
Кромка пластикова на фасадах і ящиках по 2 мм
на інших деталях 0,5мм.
Виконаний без ручок
На ящиках встановлені телескопічні направляющі
Розмір (ВхШхГ): 90х160х45 см.
Можна зробити будь-який колір (у фотографіях є палітра)
Пеленатор накладний, в подальшому комод можна використовувати без пеленатора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Комплектація пеленатором | Так |
| Опори комода | ніжки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Пеленатор | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 1600 мм |
| Глибина комода | 450 мм |
| Висота комода | 900 мм |
| Вага | 50 кг |
| Комплектація | |
| Матрацик для сповивання | Ні |
| Ванночка для купання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 840 ₴






