Ширина 1250 mm.
Висота 810 mm.
Глибина 350 mm.
Фасад дверок шириною 34 см.;
Полиця - 31 см.;
Фасади шухляд шириною 57 см.
Внутрішні розміри шухляди: 50*28*10 см.
В НАЯВНОСТІ , не потрібно чекати!
Матеріал: ЛДСП Swispan 16 mm., кромка 0,6 мм. (пластик), ДВП 2,5 мм.
Фурнітура: направляючі телескопічні (шарикові!), ручки релінг.
ВАГА 46 кг.
Комод в розібраному стані, в фабричній упаковці, з усіма отворами під кріплення та детальною, покроковою інструкцією для зборки !
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polkemic |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 75 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Ширина комода | 160 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 099 ₴








