Є НАЛОЖЕННИЙ ПЛАТІЖ ПО ПРЕДОПЛАТІ
САМОВИВОЗУ НЕМАЄ
ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ УТОЧНЮЙТЕ БУДЬ ЛАСКА НАЯВНІСТЬ!
Характеристики пеленального комода:
- Пеленальний комод виготовлений в Україні, має 4 висувні ящики та укомплектований пеленатором.
- Пеленальний столик має захисні бортики (не має гострих кутів).
- Комплектація телескопічними напрямними повного висування та захистом від повного виймання.
- Виготовлений з високоякісної сертифікованої ЛДСП Кроно Україна та Swisspanbysorbes.
- Комод із пеленатором відповідає міжнародним вимогам та держстандартам України.
Розміри пеленального комода:
висота - 980 мм
ширина – 900 мм,
глибина - 440 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація пеленатором | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Пеленатор | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 80 мм |
| Глибина комода | 43 мм |
| Висота комода | 95 мм |
| Вага | 40 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 180 ₴








