САМОВИВОЗУ НЕМАЄ!
ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ 370-400 ГРН
НАЛОЖЕННИЙ ПЛАТІЖ ПО ПРЕДОПЛАТІ!
ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ УТОЧНЮЙТЕ БУДЬ ЛАСКА НАЯВНІСТЬ!!!!
!!! БЕЗУМОВНИЙ ХІТ ПРОДАЖІВ!!!
Основні характеристики:
Ця модель відмінно підходить під будь-який інтер'єр.
Широкий вибір кольорової гами
Ви можете вибрати колір на будь-який смак (завжди в наявності 20 кольорів).
Матеріал: ламіноване ДСП kronospan товщиною 16 мм.
Торці деталей захищені пластиковою кромкою завтовшки 0,5мм.
4 ящика
Виконаний без ручок
На ящиках встановлені телескопічні направляющі
Розмір (ВхШхГ): 90х80х43 см.
Вага комода 44кг
Можна зробити будь-який колір (у фотографіях є палітра)
Відправлення післяплатою
ПРИ ЗАМОВЛЕННЯМ УТОЧНЮЙТЕ НАЯВНІСТЬ!!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація пеленатором | Так |
| Опори комода | ніжки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Пеленатор | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 800 мм |
| Глибина комода | 430 мм |
| Висота комода | 980 мм |
| Вага | 45 кг |
| Комплектація | |
| Матрацик для сповивання | Ні |
| Ванночка для купання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴







