БУДЬ ЛАСКА ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ УТОЧНЮЙТЕ НАЯВНІСТЬ!
САМОВИВОЗУ НЕМАЄ!
ВІДПРАВЛЕННЯ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ НОВОЮ ПОШТОЮ ПО ПЕРЕДОПЛАТІ
Новинка!
Наш письмовий стіл лаконічного дизайну підійде до будь-якого інтер'єру вашого кабінету, дитячої кімнати та офісу.
Сучасний зовнішній вигляд та гарна палітра кольорів підійде на будь-який смак))
Письмовий стіл без ручок на телескопічних напрямних
Ширина 53 см.
Довжина 125 см.
Висота 75 см.
Внутрішній розмір скриньки 38*31*9 см.
Відстань між ящиками 18 див.
Матеріал: плита ЛДСП Swisspan 16 mm., ХДФ, кромка ПВХ (пластик), що направляють телескопічні.
Комод у розібраному стані, у фабричній упаковці, з усіма отворами під кріплення та детальною покроковою інструкцією зі збирання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 125 мм |
| Глибина | 53 мм |
| Висота | 75 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴











